Wczytuję dane...

Obrazy

Nasza oferta to nie tylko fototapety oraz plakaty. Sklep internetowy MyWalls to również szeroka gama produktów takich jak obrazy. Wśród naszych propozycji znajdują się zarówno warianty, które przedstawiają martwą naturę, jak i pejzaże.

Nasze obrazy

Kwiaty, mapy, a może abstrakcyjne wzory? Nasze produkty mogą zostać dopasowane do wielu różnych wnętrz! Masz jasne, nowoczesne i minimalistyczne mieszkanie, czy może tradycyjne biuro? Potrzebujesz odpowiedniej dekoracji do przytulnej kawiarni, a może chcesz nadać wspaniały wygląd swojemu klubowi? Z nami z pewnością znajdziesz odpowiednie wzory, które z pewnością dopełnią każdego wnętrza! Możesz zdecydować się na wariant z m.in. martwą naturą, mapą świata, pejzażami oraz z motywem kwiatowym.

Obrazy w częściach

Wiele proponowanych przez nas modeli to dekoracje ze szkła akrylowego składające się z więcej niż jednej części. Dzięki temu, aby uzyskać pełną kompozycję (przedstawiającą np. kwiaty lub piękny pejzaż), konieczne jest przywieszenie na ścianie np. czerech lub pięciu części, na których znajdują się fragmenty kompozycji. Pozwoli to na bardziej wyrazistą dekorację, która nabierze głębi i nie będzie wydawała się “płaska” - zarówno dzięki podzielonej ilustracji, jak i zastosowaniu szkła. Niezależnie, czy wybierzemy kwiaty, widok plaży, martwą naturę, górski pejzaż czy może abstrakcyjny wzór - dekoracja z pewnością przyciągnie wzrok każdej osoby!

Zróżnicowana kolorystyka

Martwa natura czy inne wzory przedstawione na naszych obrazach występują w różnorakiej kolorystyce, co sprawia, że zawsze będzie możliwość wybrania dekoracji o kolorze kontrastującym z barwą ściany czy mebli. Kilkaset modeli, czy to takich, które replikują znane dzieła, czy też wcześniej nieznanych szerszej publiczności, z pewnością pozwolą na podjęcie decyzji, który wariant najbardziej będzie pasował do danego pomieszczenia.

Niezależnie, czy zdecydujesz się na kwiaty, martwą naturę, pejzaż, czy może motyw zwierzęcy, w ofercie sklepu MyWalls z pewnością znajdzie się odpowiedni wariant obrazu w sam raz dla Ciebie!

Czytaj więcej Zwiń
Sortuj według:
Wyświetl po produktów