Wczytuję dane...

Parawany

Niebanalna dekoracja a może funkcjonalny produkt, który pozwoli na wydzielenie danej części pokoju? Nasze parawany 3- i 5-częściowe to idealnie rozwiązania dla tych, którzy chcą zakupić dla siebie wspaniałą dekorację, która będzie także mogła spełniać funkcje podobne do drzwi czy przepierzenia.

Parawany dla każdego domu

Niezależnie, czy potraktujemy je jako dekorację i element wystroju, czy może jako produkty, które oddzielą od reszty pokoju kąt z łóżeczkiem naszego malucha lub też przestrzeń z biurkiem i regałem - jesteśmy pewni, że idealnie spełni on swoje zadania. Proponujemy warianty zarówno 3-, jak i 5-częściowe. Jak można się domyślić, różnią się one długością, co z pewnością należy wziąć pod uwagę w momencie planowania przestrzeni.

Parawany w miejscu pracy

Dom czy mieszkanie to jednak nie jedyne miejsce, w którym przydać może się nasz produkt. Ponieważ oferujemy szeroki wybór wzorów i motywów, możliwe jest dopasowanie odpowiedniej estetyki do naszego biura, kawiarni czy salonu fryzjerskiego lub kosmetycznego. Składający się z 3 lub 5 części produkt sprawdzi się podczas oddzielania od siebie stanowisk przyjmowania klientów czy w celu stworzenia bardziej przytulnej atmosfery pomiędzy stolikami.

Sprawdzone produkty

MyWalls to idealne rozwiązania zarówno dla osób prywatnych, jak i do firm i punktów usługowych. Szeroki wachlarz wariantów ułatwi dopasowanie odpowiedniego modelu do naszego wystroju. Proste składanie i solidna konstrukcja pozwolą na bezproblemowe przenoszenie i przewożenie zakupionych produktów w dowolne miejsce.

Czytaj więcej Zwiń
Sortuj według:
Wyświetl po produktów